לוגו 1

אודות

תמונה של מייקל 8

שמי מייקל סלאמה, כמאמן מנטלי אני נלהב לעזור לאנשים לממש את הפוטנציאל האמיתי שלהם ולהתגבר על המחסומים שמעכבים אותם. החיים יכולים להיות מאתגרים, ולפעמים כולנו זקוקים למעט הדרכה ותמיכה כדי לנווט אותם. כאן אני נכנס לתמונה.
אני מאמין שלכל אחד יש את היכולת לנהל חיים מספקים ומוצלחים, ואני מחויב לעזור לאנשים להשיג את מטרותיהם. הגישה שלי מתרכזת בהבנת הצרכים הייחודיים של לקוחותיי וביצירת תוכניות מותאמות אישית, המותאמות למטרות הספציפיות שלהם.
אני מתמחה בלעזור לאנשים לקחת שליטה על רווחתם הנפשית והרגשית, ולספק להם את הכלים והאסטרטגיות שהם צריכים כדי להתגבר על המכשולים שלהם. בין אם אתם מחפשים לשפר את כישורי המנהיגות שלכם, להגביר את הביטחון העצמי שלכם או להתגבר על פחד מסוים, אני כאן כדי לתמוך בכם.
אני מאמין בהעצמת אנשים לקחת שליטה על הצמיחה ואיכות חייהם, ואני מחויב לספק סביבה בטוחה ותומכת שבה הלקוחות שלי יכולים להרגיש בנוח לחקור את המחשבות והרגשות שלהם. אני אעבוד איתך כדי לעזור לך לקבל תובנה לגבי המוח וההתנהגות שלך, וכדי לעזור לך לפתח את הכישורים והאסטרטגיות שאתה צריך כדי להתגבר על המכשולים שלך ולהשיג את המטרות שלך.
יש לי ניסיון בעבודה עם מגוון רחב של לקוחות, החל מאנשי מקצוע המעוניינים לשפר את כישורי המנהיגות שלהם וכאלה המעוניינים להתגבר על פחדים ספציפיים. אני מבין שכל אדם הוא ייחודי, ואעבוד איתך כדי ליצור תוכנית אישית העונה על הצרכים הספציפיים שלך.

אם אתה מוכן לעשות את הצעד הבא ולהתחיל להשיג את המטרות שלך, הכבוד הוא לי לעבוד איתך.
בואו נעבוד יחד כדי לעזור לכם לנהל חיים מספקים ומוצלחים.

הצעד הראשון מתחיל כאן

טופס הרשמה